Młodszy prawnik

Data dodania: 10 października 2023 r.

Nr referencyjny: 002/HR/10/2023

KOGO SZUKAMY?

Szukamy prawnika z 1-2 letnim doświadczeniem w obszarze najmu komercyjnego i obsługi projektów nieruchomościowych.

Prosimy o nie aplikowanie na ogłoszenie przez osoby nieposiadające doświadczenia w powyższym zakresie.

Miejsce: Warszawa (Mokotów)
Wymiar pracy: pełen etat

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • 1-2 lata doświadczenia w obsłudze najmu komercyjnego (retail / biura / magazyny)
  • mile widziane doświadczenie pracy w roli prawnika in-house w branży nieruchomości komercyjnych
  • język angielski – poziom umożliwiający swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • status aplikanta nie jest wymagany, ale będzie atutem
  • znajomość pakietu MS Office
  • zdolność analitycznego myślenia oraz formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy, w mowie i piśmie
  • sumienność oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • dokładność, samodzielność w działaniu, dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność działania pod presją czasu oraz pracy w zespole

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • samodzielna praca w obszarze najmu komercyjnego, w tym w szczególności sporządzanie umów najmu, aneksów do nich, udział w negocjacjach
  • bezpośredni kontakt z klientami i ich firmami doradczymi
  • wsparcie bardziej doświadczonych prawników w codziennej pracy
  • interpretacja przepisów prawa, sporządzanie projektów umów, opinii, pism, wniosków
  • czynności organizacyjne

CO OFERUJEMY?

  • możliwość rozwoju pod opieką doświadczonych prawników
  • pracę przy realizacji projektów dla znaczących lokalnych i międzynarodowych klientów
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • coroczne wyjazdy integracyjne
  • owocowe wtorki
  • możliwość korzystania z pakietu Multisport oraz opiekę medyczną

JAK APLIKOWAĆ?

Aby wziąć udział w rekrutacji, prosimy o wysłanie wiadomości mailowej wraz z CV na adres kariera@argon.legal, w tytule maila wpisując „002/HR/10/2023_Młodszy prawnik”.

Przesyłając do nas dokumenty aplikacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu rekrutacji. Administratorem Twoich danych osobowych jest ARGON LEGAL Adam Miłosz i Sławomir Lisiecki sp. k. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.